gazetemag tv

George Michael’ın ölüm anına dair detayları sevgilisi Fadi Fawaz anlattı

Sevgilisi ölüm anını anlattı.

Pazar günü hayatını kaybeden dünyaca ünlü şarkıcı George Michael’ın erkek arkadaşı, ölüm anının detaylarını anlattı.

Noel günü hayata veda eden pop efsanesi George Michael’ın öldüğünü ilk gören kişi olan Fadi Fawaz, Daily Telegraph’a verdiği ilk röportajda, “Öğlen Noel yemeği yiyecektik. Onu uyandırmak için yanına gittim ve o artık yoktu, yatağında huzur içinde yatıyordu” dedi.

53 yaşında hayatını kaybeden ünlü şarkıcının menajeri, şarkıcının ölümünü duyururken de “huzur içinde” ifadesini kullanmıştı.

George Michael’ın son yıllarda romantik bir birliktelik yaşadığı ünlü saç stilisti Fadi Fawaz, röportajında, “George dört gözle Noel’i bekliyordu ve ben de öyleydim” dedi.

“Şimdi her şey berbat. İnsanlardan, onu şimdi olduğu gibi hatırlamalarını istiyorum” dedi.

Pazartesi günü Fawaz, Twitter hesabından, “Sabah ilk olarak sevgilimi yatağında huzur içinde ölmüş halde bulduğum Noel’i asla unutmayacağım. Seni özlemekten hiç vazgeçmeyeceğim” notunu yazdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.