Gençler Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş dedi

Gençlerin oylarıyla belirlenen “Türkiye Gençlik Ödülleri” “Gençlik Haftası” kapsamında, Grand Pera Emek Sahne’de yapılan görkemli bir tören ile sahiplerini buldu. Sinema, müzik, dizi, TV programı gibi kırk üç kategoride, dört yüz otuz aday ödüller için kıyasıya yarıştı. En iyi dizi kadın oyuncusu Hande Erçel, en iyi dizi erkek oyuncusu ise Tolga Sarıtaş oldu. Hande Erçel ödülünü Sinema Oyuncusu Nuri Alço’nun elinden aldı.

Sinema, müzik, dizi, TV programı gibi 43 kategoride 430 adayı değerlendiren gençler Türkiye’nin “En”lerini seçti. “Türkiye Gençlik Ödülleri Grand Pera Emek Sahnesi’nde yapılan görkemli tören ile sahiplerini buldu. Türkiye’de gerçekleştirilen en geniş kapsamlı kategori oylaması özelliğini taşıyan “Türkiye Gençlik Ödülleri” iş, sanat ve spor camiasından birçok ünlü markayı ve ismi bir araya getirdi.

“Türkiye Gençlik Ödülleri”, MCD Gençlik Kulübü, MCD Gençlik Ajansı ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği tarafından Dünyanın en büyük gençlik hareketlilik projesi olan “Gençlik Otobüsü” projesi kapsamında organize edildi.

Oylama Sonucu Kazananlar:

En İyi Şarkı ‘Aşk mı lazım?’ ile Buray, En İyi Çıkış Yapan Sanatçı Kalben, En İyi Erkek SanatçıHarun Kolçak, En İyi Kadın Sanatçı Derya Uluğ, En İyi Yönetmen Müge Uğurlar, En İyi Senarist Mehmet Bozdağ, En İyi Sinema Filmi İkimizin Yerine, En İyi Kadın Sinema FilmiOyuncusu Fahriye Evcen, En İyi Erkek Sinema Filmi Oyuncusu Çağatay Ulusoy, En İyi DiziDiriliş Ertuğrul, En İyi Kadın Dizi Oyuncusu Hande Erçel, En İyi Erkek Dizi Oyuncusu Tolga Sarıtaş, En İyi Yardımcı Kadın Dizi Oyuncusu Müjde Uzman, En İyi Yardımcı Erkek Dizi Oyuncusu Cengiz Coşkun, En İyi Reklam Filmi Elidor & Elçin Sangu, En İyi Televizyon Kanalı Star TV, En İyi Televizyon Programı Gündem Ötesi & Pelin Çift, En İyi Müzik Televizyon Kanalı Kral Pop TV, En İyi İş Adamı Ali Sabancı, En İyi İş Kadını Demet Mutlu, En iyi CEO Erdinç Varlıbaş, En İyi Marka Torku, En İyi Girişimci Erbakan Malkoç, En İyi Banka Ziraat Bankası, En İyi Radyo Power Türk, En İyi Radyo Programcısı Doğancan Özadlı,En İyi Ana Haber Show TV Ana Haber, En İyi Otomobil Markası BMW, En İyi Spor Programı%100 Futbol, En İyi Spor Kulübü Başkanı Bahri Yavuz(Kocaelispor), En İyi Yapı ve İnşaat Firması Varyap, En İyi Genç Markası Koton, En İyi Giyim Markası İpekyol, En İyi Alışveriş Merkezi İstinye Park, En İyi Seyahat Şirketi Anadolu Seyahat, En İyi Özel Okul Okyanus Koleji, En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Bir Dileğim Var, En İyi İnternet Sitesi Onedio, En İyi Tiyatro Oyunu Gülünç Karanlık, En İyi Kadın Sporcu İpek Soylu, En İyi Erkek SporcuVolkan Demirel, En İyi Üniversite Boğaziçi Üniversitesi ve En İyi Hastane- Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi bu büyük gecede ödüllerini aldı.

blankblank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.