Gelecek Partili Osman Kurt güven tazeledi

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde Gelecek Partisi teşkilatında kongre heyecanı yaşandı.

Tural ŞAHBAZLI (KAHRAMANMARAŞ İGFA)
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, Kurucular Kurulu Üyesi Fatma Şerefoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Meral Çağlarsu, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Latif Öztürk, İl Disiplin Kurulu Başkanı Hakan Ertürk’ün katıldığı genel kurulda toplam 31 delegeden 20’sinin oyunu alan Gelecek Partisi Türkoğlu İlçe Başkanı Osman Kurt güven tazeledi.

blank

Kongrede konuşan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun ‘Biz aynı kilimin desenleriyiz’ sözlerini hatırlatarak başladığı konuşmasında: “Rahmetli Muhsin beyin bir lafı vardı. ‘Biz ay kilimin desenleriyiz.’ Şimdi de biz söylüyoruz. Alevisi, Sünnisi, Kürt’ü, Türk’ü kim varsa biz bu ülkede yaşayan herkesi, bizim kardeşimiz olarak göreceğiz. Herkes bizim kardeşimizdir. Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz” dedi.

blank

Genel Kurul sonrası konuşma yapan Gelecek Partisi Türkoğlu İlçe Başkanı Osman Kurt ise, katılımcılara teşekkür etti.

blank

Başkan Kurt konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Allah kısmet ederse inşallah Gelecek Partisi, Türkiye genelinde Genel Başkanımız Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu öncülüğünde günden güne büyümeye devam edecektir. Türkoğlu İlçe teşkilatımız da bu büyümeye öncülük eden teşkilatlardan olacaktır. Bizleri bugün yalnız bırakmayan Genel Başkan Yardımcımız Feramuz Üstün başkanımıza, Kurucular Kurulu Üyemiz Fatma Şerefoğlu’na, Gaziantep, Osmaniye, Hatay İl başkanlarımıza, Türkoğlu halkına, Gelecek Partisi Türkoğlu teşkilatına ve il teşkilatımıza teşekkür ediyorum.”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.