Geleceğin Müzisyenleri Antalya’da Konser Verdi

Kemer Belediyesi Gençlik Orkestrası, Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında Antalya’da konser verdi.
Etkinlikler kapsamında Antalya Cumhuriyet Meydanı’ndan düzenlenen programa, Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Muratpaşa Kaymakamı Dr. Orhan Burhan, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çalışkan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Veli Tekkanat ve davetliler katıldı.
Hayat boyu öğrenme kültürünün geliştirilmesi, tanıtılması ve yaygınlaştırılması amacıyla yapılan etkinlikler kapsamında, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun öncülüğünde Halk Eğitim ve Muratpaşa Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi iş birliği protokolünce kurulan Kemer Belediyesi Gençlik Orkestrası da bir konser verdi.
Geleceğin müzisyenlerini izleyen Vali Yazıcı ve beraberindekiler, orkestranın seslendirdiği şarkılara zaman zaman eşlik etti.
Vali Yazıcı, genç müzisyenlerle sohbet ederek gösterdikleri performanstan dolayı Şef Furkan Üstündağ ve öğrencilerini tebrik etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.