Gedik Yatırım’ın şube ağı büyüyor

Türkiye sermaye piyasalarının en geniş şube ağına sahip kuruluşu Gedik Yatırım, yatırımcılarla buluştuğu şube sayısını artırmaya devam ediyor. Haziran ayı başında Bağdat Caddesi şubesinin açılışını gerçekleştiren Gedik Yatırım, 30 şehirde toplam 45 şubelik hizmet ağıyla faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Şirket, 3 Haziran’da Bağdat Caddesi’nde yapılan açılış töreninde Gedik Yatırım’ın üst yönetimi, şube çalışanları ve yatırımcılarını ağırladı.

Türkiye’nin önde gelen yatırım kuruluşları arasında yer alan Gedik Yatırım, Türkiye genelinde şubeleşmesini hız kesmeden sürdürüyor. İstanbul’da, Mayıs ayında Etiler Private şubesini yatırımcılarla buluşturan Gedik Yatırım, Bağdat Caddesi Private şubesini de hizmet ağına ekledi. Gedik Yatırım Bağdat Caddesi Private şubesinin açılış töreninin ev sahipliğini Gedik Yatırım Genel Müdürü Ersan Akpınar, Gedik Yatırım Yurtiçi Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ergün Koşucu ve Gedik Yatırım Private Direktörü Orkun Yurttepe yaptı. 3 Haziran’da gerçekleşen açılışa, Gedik Yatırım’ın üst yönetimi, şube çalışanları ve yatırımcıları katılım gerçekleştirdi.

Yeni dönemde hızlı bir büyüme atağına giren şirket, hizmet ağını yeni şubelerle genişletmeye devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.