Gazetelerin basılması dönemi sona erdi!

Vatandaşlar kahve yudumlarken en fazla gazete okuduğu sabah saatlerinde artık haberleri, akıllı telefonlardan okuyacak.

Kosova’da gazetelerin basılması dönemi sona erdi.

Kosova’da bundan böyle gazeteler yayımlanmayacak. Teknolojinin hızla ilerlemesi ve Kosova’da internet üzerinden yayımlanan haber portalları ile sitelerinin çok büyük bir hızla artması, gazetelerin yayın hayatını bitirdi.

Dolayısıyla Kosova’da geleneksel gazete hayatı sona erdi. “Kosova Sot”, “Koha Ditore”, “Zeri”, Epoka e Re”, “Bota Sot” gibi bir zamanlar çok satan ve bayileri süsleyen gazeteler artık basılmayacak. Tüm bu gazeteler bundan böyle yayın hayatlarını internet üzerinden devam ettirecek.

Vatandaşlar kahve yudumlarken en fazla gazete okuduğu sabah saatlerinde artık haberleri, akıllı telefonlardan okuyacak. Kosova, Avrupa’da gazete basılmayan ilk ülke oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.