Gazeteci yazar Mehmet Çetinkaya’dan ‘israf’ farkındalığı

İGF Haber Ajansı Haber Koordinatörü ve köşe yazarı Mehmet Çetinkaya, Türkiye genelinde ciddi anlamda izleyici potansiyeline sahip olan bölgesel televizyon kanalında farklı bir içerikle ekranlara konuk oluyor.

BURSA (İGFA) – Bursa’dan zengin yayın içeriği ile 16 yıldır karasal ve uydu yayınını sürdüren yerel televizyon kanallarından Line TV‘de yepyeni bir haftalık program başlıyor.

İsrafa Karşı” adlı farklı içerikle hazırlanan program İGF Haber Ajansı Haber Koordinatörü gazeteci Mehmet Çetinkaya‘nın sunumuyla ekranlara taşınıyor.

Kayıp ve israfın her geçen yıl arttığı günümüzde her yönden ‘israf’ vurgusunun yapılacağı programla ilgili bilgi veren Mehmet Çetinkaya, farkındalığı oluşturmaya aracılık edeceklerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

HER ÇARŞAMBA İSRAF FARKINDALIĞI…

Program aracılığıyla temel hedefin günümüzdeki kayıp ve israfı en aza indirmek olduğunu belirten gazeteci Çetinkaya, “İsraf dediğimizde sadece gıda israfı akıllara geliyor. Oysaki biz bu programda her yönden israf konusunu ele alacağız. Yerel yönetimlerde, basında, sporda, müzikte ve dini konularla ilgili israfı değerlendireceğiz. Her Çarşamba akşamı Line TV aracılığıyla sizlere konuk olacağız. Bu tatlı heyecanımıza sizleri de bekliyoruz” dedi.

İLK KONUK BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR AKTAŞ

1 Haziran Çarşamba akşamı saat 20’de yayınlanacak ilk programın konuğu ise Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş olacak. Line TV’nin sosyal medya hesaplarından da canlı yayınlanacak programda Başkan Aktaş, yalın belediyeciliği ‘israf’ ve ‘tasarruf’ vurgusuyla anlatacak. Yayın sonrası ilk tekrarın Cuma günü saat 11.00’de olacağı programın ikinci tekrarı Pazar günü saat 21.00 olarak plandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.