Gamze Özçelik’in son durağı Kamerun oldu

Ramazan öncesi gittiği Yemen ve Çad’da iyilik projelerine devam eden oyuncu Gamze Özçelik’in yeni rotası belli oldu. Kamerun’a gitmeye hazırlanan Özçelik’in gittiği her yerde Türk bayraklarıyla karşılandığı ortaya çıktı.

Yaptığı iyiliklerle topluma örnek olan Gamze Özçelik, yardım etmeye devam ediyor. Ramazan öncesi Yemen ve Çad’a giden güzel oyuncunun yeni rotası ise Kamerun oldu.

TÜRK BAYRAKLARIYLA KARŞILANIYOR!

Ramazan öncesi yine yardıma koşan ünlü oyuncu Gamze Özçelik, her gittiği yerde sevgi seliyle ve Türk bayraklarıyla karşılanıyor

50’YE YAKIN FİDE DİKTİ

Gamze Özçelik, Ramazan öncesi yine yardıma koştu. Ünlü oyuncu, Yemen’e kumanya, hijyen paketleri ve temizlik ürünleri götürdü. Özçelik, ardından Çad’da iki gün içinde 10 su kuyusu açtırıp 50’ye yakın meyve fidesi dikti. Her gittiği yerde sevgi seliyle ve Türk bayraklarıyla karşılanan Özçelik’in yeni rotası Kamerun.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.