Game of Thrones’un Sansa’sı Sophie Turner final eleştirilerine sert yanıt verdi

Finaliyle bir çok izleyenini hayal kırıklığına uğratan Game of Thrones’a gelen eleştirilere dizinin Sansa’sı Sophie Turner yanıt verdi. Turner, “İzleyicilerin istediği gibi bitmedi diye saygısızlık yapılması çok yanlış” dedi.

Game of Thrones’un finaline gelen tepkilerle ilgili Sansa rolünü canlandıran Sophie Turner’dan açıklama geldi. Tepkilere şaşırmadığını söyleyen Turner, “İzleyicilerin istediği gibi bitmedi diye saygısızlık yapılması çok yanlış” ifadelerini kullandı.

Turner sözlerine şöyle devam etti: “Herkesin aklında kendi istediği bir final var ve işler kendi istedikleri yönde ilerlemeyince tepki göstermeye başlıyorlar. ‘Game of Thrones’u güzel yapan hep şaşırtıcı şeyler yaşanmasıydı. İmza kampanyaları ve eleştirilerin çok saygısızca olduğunu düşünüyorum. Bu dizide bir ekip, yazarlar ve filmciler emek veriyor. 10 sene boyunca yılda 11 ay çekim yaparak ortaya çıkartılıyor.Büyük emek verilen bir iş izleyicilerin istediği gibi bitmedi diye saygısızlık yapılması çok yanlış”

Fenomen dizi Game of Thrones’un final sezonunda hayal kırıklığına uğrayan izleyiciler çareyi online imza kapmanyası başlatmakta bulmuştu. Final sezonunun baştan çekilmesi için internet üzerinden Change.org’da başlatılan kampanyada 1 milyon imzayı aşmıştı.

GazeteMAG Arşiv Haber