gazetemag tv

Game of Thrones’un yeni sezonunun başlayacağı gün belli oldu

Yapımcı şirketten yapılan açıklamaya göre, 6’ncı sezonun ilk bölümü 24 Nisan 2016’da ekrana gelecek.

Game Of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin 5. sezonunun final bölümünde ölen Jon Snow’un, dizinin 6. sezon afişinde yer almış, bunun ardından Snow’un ölmediği iddiaları yeniden gündeme gelmişti.

SNOW’UN ÖLÜMÜ

Afişte Snow’un sezon finalinde saldırıya uğradığı sırada kürk giymediği, afişte ise kürkü giyiyor olması da dikkatli gözlerden kaçmamıştı. Görünen o ki merakla beklenen sorunun cevabı yeni sezonun beyaz ekrana geri döneceği Nisan 24 Nisan 2016’ya kadar cevapsız kalacak.

İşte dizinin fanatiklerinin cevabını merakla beklediği diğer sorular:

JON SNOW ÖLDÜ MÜ?

Arkadaşlarının ihanetine uğrayan Jon Snow öldü mü? Melisandre onu diriltebilir mi?

CERSEL NASIL İNTİKAM ALACAK?

Myrcella Baratheon zehirlenerek öldü. Peki Jaime, ona ilk kez sarılan, ilk evladını kaybetmekle nasıl başa çıkacak? Myrcella’nın erkek kardeşi olan kralın bu konuda tepkisi ne olacak?

Cersei intikamını nasıl alacak? Kral oğlunun duruma tepkisi nasıl kendini gösterecek?

Sarayda kimler Cersei ile ittifak kurup, kimler onu düşmanı ilan edecek? Ve en önemlisi Dağ’ın bütün bunlar olurken rolü ne olacak?

SANSA ve BRİENNE

Brienne, savaşı kaybeden Stannis’i öldürdü mü? Amacı Sansa’nın güvenliğini sağlamak olan Brienne için intikam alma isteği, Sansa’yı kurtarabilecek yegane adamla ittifak yapma ihtiyacına baskın mı geldi?

ARYA KÖR MÜ OLUYOR?

Arya kör mü olacak? Yoksa o da Bran gibi bir becerisini kaybedip bir başkasına mı kavuşacak?

DAENERYS ve DRAGON

Daenerys Targaryen ve minik yavrusunun uçuşu pek hoş olmasına hoştu. Ama Daenerys’i savaşçılarla çevrili bir çölde, hiç de annesinin sözünü dinlemeye çalışmayan bir Drogon ile görmek içler acısıydı. Daenerys, hayatta kalmayı başaracak mı? Yoksa tarih tekerrür mü edecek?

THEON NE YAPACAK?

Theon sonunda insafa gelip Sansa’ya destek olmaya karar verse de ikilinin atladığı yer daha önce Bran’in itildiği yükseklikte değil miydi? İkili yaşayabilecek mi?

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.