Game of Thrones final sezonu tanıtımı yayınlandı

Final sezonuyla ekranlara gelecek olan fenomen dizi Game of Thrones için nefesler tutuldu. 14 Nisan’da yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşacak dizinin son sezonundan ilk fragman, HBO tarafından yayınlandı.

Game of Thrones 8. sezon yayın tarihi sonunda açıklandı. HBO, yaptığı sosyal medya paylaşımıyla Game of Thrones’un fragmanını ve yayın tarihini müjdeledi. HBO yaptığı Twitter paylaşımı ile #ForTheThrone hashtag’ini kullanarak, 8. sezonun ne zaman yayınlanacağını duyurdu.

YENİ SEZON 14 NİSAN’DA

Dünya çapında milyonlarca izleyicisi bulunan Game of Thrones’un final sezonu 2019’da ekrana gelecek. Peki Game of Thrones final sezonu tam olarak ne zaman izleyiciyle buluşacak? Yapılan paylaşıma göre Game of Thrones yeni sezon 14 Nisan’da ekrana geliyor.

Şimdiden YouTube üzerinde 1.5 milyona yakın izlenen tanıtım fragmanı dikkat çekiyor.

MERZARLIKTA BULUŞMA

1.44 dakikalık Game of Thrones yeni sezon fragmanında John Snow Winterfell’deki mezara giriyor. Arya, Sansa ve John mezarlıkta bir araya geliyor ve kendileri için yapılan mezarlara bakıyor. Aniden soğumaya başlayan ve buz tutan mezarlık, tehlikenin yaklaştığına işaret ediyor. Ayrıca Game of Thrones final fragmanında Bran’ın mezarını görmüyoruz.

6 bölümden oluşacak son sezonda cevaplanmamış tüm sorular yanıt bulacak gibi görünüyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.