Galaxy S8’in bazı özellikleri bu sızıntı ile birlikte netleşmeye başladı

Galaxy Note 7’te yaşanan talihsiz sorunların ardından Samsung tutkunları, gözlerini Galaxy S8’e çevirdiler. Galaxy S8’in hangi özelliklerle geleceğine dair birçok söylenti var; Çin kaynaklı son söylenti ise telefonun 5,5 inç 4K ekran ve 6GB RAM ile geleceğini söylüyor.

Galaxy S8’in 5,5 inç’lik 4K ekranla gelmesi bekleniyor. Bunu ilk kez duymadığımız için, 4K ekran söylentisinin gerçeğe dönüşme ihtimalinin yükseldiğini düşünebiliriz. 4K ekran telefon için aşırı yüksek gibi görünse de, VR (sanal gerçeklik) cihazlarında farkını hissettirebilir. Bunun yanında telefonun işlemcisinin Qualcomm Snapdragon 830 olacağı, bazı pazarlarda Snapdragon yerine Samsung Exynos 8895 işlemciyle geleceği söyleniyor.

Son olarak yeni dedikodu, Galaxy S8’in 6GB RAM’e sahip olacağını söylüyor. Samsung, yeni Galaxy C9 Pro’da 6GB RAM’e yer verse de, Galaxy S8’de bu yolu izleyip izlemeyeceğini tahmin etmek zor.

Galaxy S8’in MWC 2017’de tanıtılması bekleniyor. Dedikodular doğru çıkarsa yeni telefonla Mart ayında tanışabiliriz.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.