gazetemag tv

Galatasaray’a Muslera sürprizi

Galatasaray’da büyük bir sakatlık geçiren ve dizinden ameliyat olan Fernando Muslera’nın kasım ayında sahalara dönmesi bekleniyor.

Galatasaray’da Fernando Muslera sevinci yaşanıyor. Sarı kırmızılıların sakatlığı nedeniyle lisansını donduracağı iddia edilen ancak sonra flaş bir kararla lisansını çıkardığı Uruguaylı kalecinin döneceği tarih ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı.

Tecrübeli eldivenin iyileşme sürecinin hızlı bir şekilde geliştiği ve kasım ayında sahalara dönebileceği öğrenildi. Cim Bom’un bu nedenle Muslera’nın lisansını çıkardığı ortaya çıktı. 34 yaşındaki kalecinin devre arasına kadar forma giymesi beklenmiyordu.

DİZİNDEN AMELİYAT OLMUŞTU

Bilindiği üzere geçtiğimiz sezon 14 Haziran’da oynanan Rizespor maçında rakibiyle girdiği mücadelede dizinden sakatlanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Uruguaylı kaleci daha sonra ameliyat olarak 6 ay gibi bir süre sahalardan uzak kalacağı ifade edilmişti.

Bu gelişmenin ardından kaleyi Okan Kocuk’a emanet eden sarı kırmızılılar, sakatlık sürecinin yeni sezona da sarkması nedeniyle sezon başında Kasımpaşa’dan Fatih Öztürk’ü transfer etmişlerdi.

LİSANSI ÇIKARTILDI

Galatasaray’ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera’nın lisansı çıkartıldı. Geçtiğimiz sezon Çaykur Rizespor maçında sakatlanan Muslera’nın lisansının askıya alındığı iddia edilmişti. Bu sabah saatlerinde TFF’ye yapılan bildirim sonrası 34 yaşındaki kalecinin lisansı çıkartıldı.

YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler