Galatasaray Mostafa Mohamed’in sözleşmesini alıyor

Galatasaray 2. Başkan Abdurrahim Albayrak, takıma kiralık olarak gelen Mostafa Mohamed’in bonservisini alacaklarını açıkladı.

Galatasaray 2. Başkan Abdurrahim Albayrak, Mısır’ın Zamalek takımından kiralanan Mostafa Mohamed’le ilgili Mısır basınına konuştu.

Albayrak, Mostafa Mohamed’in durumuyla ilgili Mısır’da yayın yapan filgoal.com isimli internet sitesine açıklamalar yaptı ve sarı kırmızılılara müjdeyi verdi. Albayrak, oyuncunun satın alma opsiyonunu aktif edeceklerini ve bonservisini alacaklarını söyledi.

“TÜRK HALKI ONU SEVİYOR”

Soruları yanıtlayan Albayrak, “Dün takımla birlikteydim ve Mostafa ile konuştum. Bana ‘baba’ diye hitap ediyor. Performansından çok memnunum ve tüm Türk halkı onu seviyor. Türkçe öğrenmeye başladı” dedi.

Ara transfer döneminde 2020-2021 ve 2021-2022 sezonları için kiralanan ancak 1 Temmuz 2022’ye kadar 4 milyon euroluk bedeli ödediği takdirde bonservisini alma hakkı Galatasaray’da olan oyuncunun durumuyla ilgili olarak ise Albayrak, “Bu yıl satın alma opsiyonunu aktif hale getireceğiz” diye konuştu.

Mostafa’nın hangi Galatasaray efsanesini hatırlattığı sorusuna ise Abdurrahim Albayrak, “Metin Oktay gibi oynuyor ve bize onu hatırlatıyor” yanıtını verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.