Galatasaray başkanını seçiyor

Galatasaray’da beklenen seçim sürecinde son noktaya gelindi. Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu arasında geçecek olan başkanlık yarışı, Galatasaray Lisesi’nde saat 10.00’da başlayıp 15.00’te sona erecek. Seçimde 24 sandıkta 8 bin 862 üyenin oy kullanma hakkı bulunuyor.

Galatasaray’ın sürekli ertelenen ve son bölümü büyük bir yarışa sahne olan seçimi bugün yapılacak. Sarı-kırmızılı kulübün 103. dönem yönetiminin belirleneceği genel kurul, Galatasaray Lisesi’nde saat 10.00’da başlayacak.

Genel kurulda kongre divan heyetinin oluşturulup, açılışın yapılmasının ardından seçimlere geçilecek. Genel kurulda, oy kullanma hakkına sahip 8 bin 862 üyenin sandık başına gidebilecek.

Kongre üyelerinin oylarını kullanabilmeleri için Galatasaray Lisesi’nde 24 sandık kurulacak ve saat 15.00’te oy kullanma işlemi sona erecek. Galatasaray’ın olağanüstü genel kurulunda, Dursun Özbek ile Eşref Hamamcıoğlu kulüp başkanı olmak için yarışacak.

Genel kurul üyeleri Özbek için kırmızı, Hamamcıoğlu için de sarı renkte basılan oy pusulalarını kullanacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.