Galatasaray Adası kaderini bekliyor!

İBB’nin Galatasaray Adası’ndaki imara aykırı yapıların yıkmasının ardından metruk bir şekilde kalan adanın son durumu havadan görüntülendi. Adada bulunan havuzun rengi ise kirlilikten yeşil hale gelmesi dikkat çekti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), zabıta ve Boğaziçi İmar Müdürlüğü ekipleri, Galatasaray Adası’ndaki imara aykırı yapıları yıkmıştı. Metruk şekilde kalan adanın son durumu ise havadan çekilen görüntülerde gözler önüne serildi.

Adanın havuzunun rengi kirlilikten yeşile dönerken, duvarların ve birçok kısmının yıkık olduğu görüldü.

blank
Galatasaray Adası

Galatasaray Spor Kulübü bayrağı ile Türk Bayrağının dalgalandığı ve spor kulübünün lagosu sağlam bir şekilde duruyor.

‘SATMAYIZ, SATTIRMAYIZ’

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 26 Mayıs’ta yeniden aday olduğu genel kurul öncesinde projelerini açıklamıştı. 3 ayda 11 milyon TL faaliyet karına ulaştıklarını söyleyen Cengiz, “Galatasaray Adası’nı satmayız, sattırmayız” demişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.