Futbolcu Riyad Mahrez, Türk estetik merkezini paylaştı

Manchester City’nin yıldız oyuncusu Riyad Mahrez sosyal medya hesabından Türk sağlık turizminin öncü markalarından Clinic Expert’i paylaşmasının ardından, Clinic Expert Genel Müdürü Talip Taştemel, konuya ilişkin heyecanını dile getirdi.

Cezayir Milli Takımı oyuncusu Bordeux’lu Mehdi Zerkane’nin diş tedavisi için geldiği Clinic Expert’den sağlıklı ve memnun bir şekilde ayrılmasıyla birlikte yaptığı paylaşımların ardından son olarak Riyad Mahrez de yerli estetik merkezi markasını sosyal medya hesabından paylaşınca sağlık turizmi alanında dikkatleri tekrar Türkiye’ye çevrildi.

Zerkane ve Mahrez’in yakın çevresinde bulunan futbolcular da tedavileri için Türkiye’ye gelmek için hazırlıklara başladılar.

“Başarılarımızla Türk sağlık turizmini dünyaya tanıtmak gurur verici”

Yaşadığı bu karşılaşma sayesinde sevincini paylaşan Clinic Expert Genel Müdürü Talip Taştemel, “Araştırmalarının ardından merkezimize ulaşmasıyla kısa bir süre hizmet verdiğimiz Mehdi Zerkani’nin çevresine estetik merkezimizi tanıtması sonucu futbol dünyasında farkındalık yarattık.

Süreç içince Cezayir milli takımından birçok futbolcunun ve yakın çevrelerinin sağlık sorunlarına pratik ve kalıcı çözümler geliştirdik. Edindiğimiz güven ve başarı sayesinde Riyaz Mahrez başta olmak üzere, dünyaya Türk sağlık turizmini tanıtan herkese Clinic Expert ailesi adına teşekkür ediyorum ve bu durumdan gurur duyuyorum.” ifadelerini kullanarak konuya ilişkin duygularını paylaştı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.