Furkan Güler “Son Perde” isimli tekli çalışmasıyla müzikseverlere merhaba dedi

Özellikle sosyal medyada yaptığı cover şarkılarla on binlerce dinleyiciye ulaşan genç şarkıcı ve müzisyen Furkan Güler, sözü ve müziği kendisine ait ‘’Son Perde‘’ adlı şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Youtube’da yayına girdiği an ilgi gören videolar arasında yer alan çalışma, henüz müzik platformlarında yayınlanmadan birçok kişinin müzik listesinden şimdiden yerini aldı.

19 yaşındaki müzisyenin, modern bir müzik altyapısı ve etnik enstrumanlarla bir araya getirdiği şarkısı, müzik sektörüne iddialı ve başarılı bir girişi olarak yorumlanıyor.

Prodüktörlüğünü ve Aranjörlüğünü Sertaç Ekiz’in üstlendiği, Sekiz Müzik tarafından yayınlanan ve video klip yönetmenliği Özgüç Yiğit tarafından üstlenilen çalışma 17 Nisan’da ilk önce Apple Müzik’te yer alacak.

Furkan Güler halen yeni şarkısının stüdyo çalışması ve sahne programlarına devam etmekte.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.