YouTube / gazetemag tv

Funda Arar, kostüm seçimiyle farkını ortaya koydu

Hafta sonu Kıbrıs’ta Lord’s Palace Hotel-Bella Marin’de sahne alan Funda Arar kostüm seçimiyle adeta bir siyah kuğuyu andırdı.

Tül detayları olan kostümün içinde oldukça formunda görünen Arar, oldukça yorucu ve stresli bir işimiz var bundan kurtulmanın tek yolu spor. Sporsuz bir hayat düşünemiyorum dedi. Kıbrıs’ta sahne almaktan dolayı çok mutluyum herkese tatil için burayı tavsiye ederim diyen Arar kendisinin yoğun bir konser maratonu olduğu İçin tatil yapamadığını söyledi.

Arabesk albümünün çok sevildiğini söyleyen Funda Arar bu sevginin karşılığı olarak albümde yer alan tüm şarkılara klip çekmek istediğini dile getirdi. Ayrıca Avrupa turnesine başlayacak olan Funda Arar, sevenleriyle bir araya gelmek için sabırsızlanıyorum dedi.

Röportaj sonrası sahnede son albümü Arebeskten şarkılara yer veren Funda Arar 2 saat boyunca dinleyenlerine keyifli dakikalar yaşattı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.