gazetemag tv

Funda Arar, Kıbrıs’ta zerafetiyle büyüledi

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Kuzey Kıbrıs’ta Merit Park Hotel’de sahne alan ünlü şarkıcı Funda Arar, şık elbisesi ve zerafeti ile konuklarını adeta büyüledi.

Sahneye beyaz, göğüs payetli ve sırtı açık sade bir elbisesi ile çıkan Funda Arar, ilk andan itibaren dikkatleri üzerine çekti. Konserinin ilk bölümünde duygusal parçalarla konuklarını hüzünlendiren Funda Arar, daha sonra hareketli parçalar ile konser alanını coşturdu. Her şarkısının sonunda konuklarının alkış yağmuruna tuttuğu Funda Arar’ı dinlemeye gelenler arasında Soner Olgun, Kürşat Başar ve Zeynep Talu da vardı.

Sahnede enerjisini bir an olsun düşürmeyen ve sempatik tavırları ile hayranlarının gönlünde taht kuran Funda Arar, tüm konuklarına geldikleri için teşekkür etti ve ‘’30 Ağustos Zafer Bayramı’nızı kutluyorum‘’ diyerek bayram mesajını iletti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.