Funda Arar: Albüm yapmayı özledim

Türk pop müziğinin güçlü sesi Funda Arar geçtiğimiz akşam Maslak 1453’te yer alan Yeni Gazino’da sahne aldı.

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Funda Arar; “Yeni Gazino’da ilk sahnem. Gazinoların yeniden yaşatılması çok hoş. Az sonra dinleyicilerle buluşacağım, heyecanını yaşıyorum” dedi.

blank

“ALBÜMÜN ENERJİSİ BAŞKA”

Hayranlarına yeni albüm müjdesi veren Arar, “Yeni albüm çalışmamız var, aranjelere başladık. 2022 Mart ayı gibi düşünüyoruz. Albüm yapmayı özledim, biliyorum ki dinleyenlerim de benden albüm bekliyorlar, özlediler. Ben de çok istiyorum. Çünkü sık sahne yapan biriyim, sahnede yeni şarkılar lazım. Yeni enerji yeni heyecan lazım. O yeni albümün enerjisi çok başka oluyor tabi ki” dedi.

Konsere Songül Sarpbaş imzalı altın rengi derin yırtmaçlı elbisesiyle çıkan Funda Arar, ikinci yarıyada siyah elbisesi ve güzelliğiyle izleyenleri büyüledi. 3 saat sahnede kalan Arar, programını alkışlar eşliğinde noktaladı.

Gecenin başında Yeni Gazino sahnesindeki yerini alan oryantal Didem, muhteşem dansı ile herkesi büyüledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.