Fulin’in sevgilisiz sevgililer günü

Son çalışması olan “Dizimde Yara” isimli şarkısıyla müzikseverlerden tam not alan Fulin, pandemi sürecinde bol bol kendisiyle ilgilendi.

Bir yandan yeni şarkısı için çalışmalarına son sürat devam eden güzel şarkıcıyı bir yandan da yaklaşan 14 Şubat sevgililer gününün buruk heyecanı sardı. Uzun bir süredir hayatına kimseyi almayan Fulin, sevgililer gününe bu sene kendi evinde su orucuyla girecek.

Bir nevi bedendeki toksinlerden arınma programı da olan su orucuyla, bu özel günü karşılayacak olan güzel şarkıcı ” Bir sevgililer gününe sevgilisiz girmenin şerefine; bir bardak soğuk su içerek, üç günlük su orucumu 14 Şubat’ta başlatıyorum ” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.