Fujifilm Türkiye Üst Yönetim Değişikliği

Çalışmalarını dünya çapındaki tüm insanların yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olmak hedefiyle yürüten Fujifilm, Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleştirdi. 2019’dan bu yana başkanlık görevini üstlenen Sn. Michio Kondo’nun Nisan ayı itibarıyla Fujifilm Türkiye’deki görevinden ayrılmasıyla Fujifilm Türkiye Ülke Başkanlığı görevine Sn. Keitaro So getirildi.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden biri konumunda olan Fujifilm’in, Türkiye’deki ülke başkanı Sn. Keitaro So oldu. 2019 yılından bu yana hem Fujifilm Türkiye hem de Fujifilm Middle East kuruluşlarında başkanlık görevini üstlenen Sn. Michio Kondo, Nisan ayı itibarıyla Fujifilm Middle East kuruluşundaki görevine devam etmek üzere Fujifilm Türkiye’deki görevinden ayrıldı. Fujifilm Türkiye Ülke Başkanlığı görevine ise Fujifilm Asia Pasific’te genel müdürlük yapan Sn. Keitaro So atandı. Bu değişiklik; Türkiye, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinin artan önemi neticesinde, Fujifilm’in iki ayrı bölgede iki ayrı başkanla devam etme kararının bir sonucu gerçekleşti.

Eğitim hayatını Japonya’da tamamlayan Sn. Keitaro So, 1999 yılında Kobe Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Daha sonra yine aynı yıl Fujifilm’de göreve başlayan Sn. Keitaro So, o yıldan bu yana Fujifilm’in pek çok farklı bölümünde çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Sn. Keitaro So, Fujifilm Corporation, Fujifilm Axia Co, Fujifilm Imaging Co, Fujifilm Middle East kuruluşlarında görev almasının ardından, son olarak Fujifilm Asia Pasific’te Optik Cihazlar ve Elektronik Görüntüleme Bölümü Genel Müdürü olarak görev alıyordu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.