gazetemag tv

Fox TV “Bir Aile Hikayesi”nin fişini çekti!

Sezon finali veren dizilerin teker teker yayın hayatına başlaması, Fox TV’de geçtiğimiz aylarda ekranlara gelmeye başlayan ve kısa sürede sevilen bir dizinin ayağını kaydırdı.

Başrollerinde Songül Öden, Celil Nalçakan ve Birkan Sokullu gibi tanınmış kişileri barındıran Bir Aile Hikayesi’nin fişi çekildi. Geçtiğimiz Cumartesi akşamı 15. bölümüyle ekranlara gelen dizi, reytinglerde beklediğini elde edemeyince erken final kararı aldı.

Dizinin sevenlerini yıkan habere göre Fox TV, düşük reytinglere artık tolerans göstermeme kararı aldı ve Bir Aile Hikayesi için 20.bölüm final olarak planlandı. Hatta söylenenlere göre alınan düşük reytingler eğer devam ederse, dizinin daha erken bile ekranlara veda edebileceği konuşuluyor.

Totalde 4. olmuştu

Dizi, geçtiğimiz Cumartesi yayınlanan bölümüyle reyting sıralamasında totalde 4. olmuştu.

Peki Bir Aile Hikayesi’nin son bölümünde neler yaşandı?

Reyhan musiki gecesinde sahneye çıkacağı için çok heyecanlıdır. Ancak Cem Reyhan’ın o gece birlikte şarkı söyleyeceği kişiden rahatsız olur. Engin Reyhan’ın eski okul arkadaşıdır. Reyhan’ın Engin’le ilgili Cem’den gizlediği bir bilgi aralarının açılmasına sebep olur. Öte yandan Berk’in Nil’e verdiği bir hediye başlarına iş açar.

Ufuk, Nil’e sürpriz bir doğum günü partisi hazırlamaktadır. Beste ve Berk’i de davet eder. Beste engel olmaya çalışsa da Berk o partiye gidip Nil’e geçmişlerini hatırlatmak ister. Ancak partide alacağı bir haberle sarsılacaktır. Erdem’in Beste’nin olduğu kampa habersizce gelişi ortalığı karıştırır. Erdem ile Tayfun kavga eder, Beste’nin kamp macerası tatsız biter.

Mahur babasını mutlu etmek için büyük bir adım atar ve Müjde’ye danışmadan tekne satın alır. Bu durum Müjde ile arasını açar. Mahur durumu toparlamak için geri adım atmak istediğinde hiç umulmadık bir durumla karşı karşıya kalır.

YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler