Flormar, şimdi daha da renkli!

Kadınların en renkli ve en yakın arkadaşı Flormar, yeni konsepte dönüştürdüğü İstiklal Caddesi mağazasını marka yüzü Hazar Ergüçlü’nün de katıldığı keyifli bir etkinlikle makyaj severlerle buluşturdu.

İstiklal Caddesi’ndeki yeni konsept mağazasının açılışı 13 Haziran Perşembe günü Hazar Ergüçlü’nün katılımıyla gerçekleştiren Flormar, yeni konsept mağazalarıyla makyaj alışverişine yepyeni bir deneyim kazandırıyor.

blank

Mağaza açılış etkinliğine katılan markanın reklam yüzü Hazar Ergüçlü yeni konseptle ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: “ Ben Flormar’ın yeni konseptine bayıldım. Çok aydınlık, ferah ve rengarenk. İnsan buraya girdiği zaman bir anda enerji doluyor ve kendini çok mutlu hissediyor. Burada en trend ürünleri, en moda renkleri özgürce deneyimlemek mümkün… “

blank
Hazar Ergüçlü

Yeni mağaza konseptini geliştirirken nasıl bir yol izlendiğini ise markanın iletişim müdürü Gökçen Akyol Yamaner şu şekilde anlattı: “Flormar olarak mağaza atmosferini çok önemsiyoruz. Bu yüzden mağazalarımızı, makyaj severlerin kendilerini en yakın arkadaşlarının evindeymiş gibi rahat ve mutlu hissedeceği şekilde tasarladık. Yeni mağaza konseptimiz ile deneyim ve estetiği bir arada sunmaya odaklandık. Mağaza konsepti ile birlikte online alışveriş sitemiz www.flormar.com ‘u da yeniledik ve hem gerçek hem sanal ortamda yepyeni bir alışveriş deneyimi ile makyaj severlerin yanındayız” dedi.

blank
Flormar iletişim müdürü Gökçen Akyol Yamaner

110 ülkede 1000’e yakın mağazası bulunan Flormar’ın cilt bakımından makyaja, aksesuardan parfüme sayısız ürün seçeneğini tek çatı altında sunan yeni konsepti makyaj severlerin büyük beğenisini topladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.