‘The First’ tüm bölümleriyle sadece BluTV’de yayında

Türkiye’nin popüler dijital platformu BluTV, orijinal yapımlarının yanı sıra baharda yabancı dizileri de izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. Oscar ödüllü oyuncu Sean Penn’in başrolünde yer aldığı, ‘House of Cards’ın yaratıcısı olan Beau Willimon’ın imzasını taşıyan ‘The First’, tüm bölümleriyle sadece BluTV’de yayında.

Oscar ödüllü oyuncu Sean Penn’in başrolünde yer aldığı bilimkurgu dizisi ‘The First’, BluTV’de diziseverlerle buluştu. Mars’a yakın zamanda yapılan ilk insanlı yolculuğu konu edinen dizide astronotların hazırlık süreçleri ve gezegende koloni oluşturma serüvenleri anlatılıyor. Daha önce Hulu kanalında yayınlanan sekiz bölümlük mini dizi ‘House of Cards’ın yaratıcısı Beau Willimon’ın imzasını taşıyor.

blank

Dizide Tom Hagerty rolüne hayat veren Sean Penn, karısını kaybetmiş, 20’li yaşlarında asi kızıyla yaşayan, hayattan bezmiş eski bir astronot olarak seyirci karşısına çıkıyor. Penn’in ilk kez bir mini dizide rol aldığı ‘The First’te oyuncuya Natascha McElhone, LisaGay Hamilton, Anna Jacoby-Heron, Rey Lucas, Keiko Agena, Oded Fehr ve Hannah Ware gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.