Fıratcan Dalmış “Hepsi Senin mi?”

Yıllar önce bir nesli etkileyen, Sezen Aksu’nun kaleminden dökülen ve Tarkan’ın yorumuyla buluşan “Hepsi Senin mi?” isimli kült şarkı, Türk Pop müziğinin yeni temsilcilerinden sesi ve yakışıklılığıyla dikkat çeken Fıratcan Dalmış’ın tarzıyla buluşuyor.

Şarkı sözlerinde de “Başkası olma, kendin ol!” diyen Fıratcan, özgün stiliyle ve karakteriyle dinleyiciye bambaşka bir şarkı vadediyor. Küçüklüğünden bu yana Tarkan’ı izlediğini ve hayran olduğunu dile getiren başarılı şarkıcı Fıratcan, ilham aldığı isimlerden birinin de Tarkan olduğunu itiraf ediyor.

“Hepsi Senin mi? adlı şarkının beceri, ustalık ve kalitenin karışımına sahip, ben de bu yüzden en iyi isimlerle çalıştım.” diyen Fıratcan emin adımlarla ilerliyor. Fıratcan’ı kendine has yapan özelliği olarak her şeyin en iyisini istemesi olduğunu söyleyen genç şarkıcı, Tarkan ve Sezen Aksu’nun pop müziğinin önde gelen markası olduğunu ve bu şarkının, markanın DNA’sının en iyi yansıması olduğunu ifade ediyor.

blank

Starlık kavramının Türkiye’deki karşılığını irdeleyen ve sorgulayan genç sanatçı Fıratcan Dalmış, starlıktaki en önemli konunun kariyer yönetimi olduğunu düşünüyor. Hayatı boyunca hep en iyi olmayı isteyen Fıratcan, yeni projesinde de en iyi isimlerden ilham alarak, yol arkadaşlarını işinde başarılı isimlerden seçti.

“Hepsi Senin mi?” isimli şarkıyı yeniden yorumlarken kendi imzasını da atmak isteyen genç sanatçı Fıratcan şarkısından bahsederken “Hepsi Senin mi” öncelikle cesur, güçlü ve bağımsız. Şarkının genetiğinde harikalık var, biz bunu biraz modern ve çılgın haline getirdik diyebilirim.” diyor…

Sözü ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan “Hepsi Senin mi?”nin aranjesi Alper Atakan imzası taşıyor. Şarkının yeni halini genç, modern ve çılgın olarak tanımlayan Fıratcan, kendisinin en iyi olduğu konusunda oldukça iddialı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.