Filenin Sultanları, muhteşem manzara eşliğinde Frankie eğlencesinin tadını çıkardı

CEV Avrupa Şampiyonası’nda şampiyon olan A Milli Kadın Voleybol Takımı, kutlamalar için Frankie’yi seçti. Türkiye’yi sevince boğan Filenin Sultanları, muhteşem manzara eşliğinde Frankie eğlencesinin tadını çıkardı.

Belçika’nın başkenti Brüksel’de oynanan CEV Avrupa Şampiyonası finalinde Sırbistan’ı 3-2 yenerek şampiyonluğu kazanan Filenin Sultanları, kutlamalara başladı. Galataport’ta yer alan Frankie, milli takımı Tarihi Yarımada ve Boğaz manzarasını aynı anda görmeyi sağlayan açık ve geniş terasında ağırladı.

Frankie, şampiyonluk kutlaması için menüsüyle, müzikleriyle özel olarak hazırlandı. Avrupa şampiyonu Filenin Sultanları, Frankie DJ’lerinden Kaan Demiral’ın geceye özel remixleriyle renklenen performansıyla terasta muhteşem manzaranın keyfini çıkarttı, Frankie şefi Aykut Doğanok’un şampiyonlara özel hazırladığı menüyü tattı.

Abone ol düğmesine tıklayarak yeni haberleri takip edebilirsiniz

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.