Fikri Karayel “Bitmezse Kış”ı sahnede canlı söyleyecek

Son yıllarda farklı yorumcuların seslendirdiği şarkılara da hayat veren, şarkı yazarı kimliği ile ön plana çıkan Fikri Karayel, söz ve bestesinde bu kez Ceren Deniz ve Serhan Bülbül ile ortak çalıştığı ‘Bitmezse Kış’ ı geçtiğimiz haftalarda yeni albümünün habercisi olarak yayınlamıştı.

“Aylar sonra heyecanla sahnedeyiz.”

Genç müzisyen yeni albümü öncesi Jojo Live online platformu üzerinden 06 Mart 2021 cumartesi akşamı müzikseverler ile buluşacak. Karayel, yeni şarkısı “Bitmezse Kış”ı da ilk kez canlı olarak bu konserde izleyicileri ile paylaşacak. Kendi yazdığı şarkılarının yanı sıra ilgi çeken yorumuyla hazırladığı cover şarkıları da eklediği sürprizlerle dolu bir repertuar hazırlayan Karayel ve ekibi uzun zaman sonra sahneye çıkmak için oldukça heyecanlı.

Yarın akşam 22:00’de başlayacak olan konserin biletleri Biletix’de.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.