Fikret Kuşkan’ın yeni dizisi Artvinli için geri sayım başladı

Fikret Kuşkan Artvinli dizisinde oynayacak. Fikret Kuşkan rolü ve Artvinli dizisi konusu haberimizde.

Ünlü oyuncu Fikret Kuşkan uzun bir aradan sonra geri dönüyor. Kanal D’nin yeni dizisiyle ekranlara geri dönecek olan Fikret Kuşkan dizinin baş rol oyuncularından biri olarak izleyici karşısına gelecek. İşte Avşar Film’in yeni projesi olan Artvinli dizisinin konusu ve Fikret Kuşkan’ın rolü hakkında merak edilenler… Fikret Kuşkan Artvinli dizisinde oynayacak Fikret Kuşkan rolü ve Artvinli dizisi konusu ne
Fikret Kuşkan Kanal D’nin yeni dizisi Artvinli ‘de oynayacak. Peki Fikret Kuşkan rolü ve Artvinli dizisi konusu ne? Avşar Film’in ‘Artvinli’ kod adlı yeni dizisinin hazırlıkları tam gaz sürüyor. Cevdaet Mercan’ın yönetmenliğini yapacağı Artvinli dizisinde Fikret Kuşkan ile birlikte pek çok ismin rol alması bekleniyor.

Şükrü Avşar’ın patronu olduğu Avşar Film’in ‘Artvinli’ kod adlı yeni dizisinin hazırlıkları tam gaz sürüyor. Kanal D için çekilecek dizinin yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturacak.

Sırma Yanık’ın kaleme aldığı proje için ilk el sıkışılan isim usta oyuncu Fikret Kuşkan oldu. İlk bölümünün bazı sahneleri Artvin’de geçen dizide Kuşkan, oldukça varlıklı olan ve ailesiyle Boğaz sırtlarındaki görkemli köşkünde yaşayan ‘Agah Karaçay’ rolüne hayat verecek.

ARTVİNLİ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Dizide olaylar Agah’ın tekerlekli sandalyeye mahkum olan yeğeni Nedim’e memleketi Artvin’den helal süt emmiş bir kısmet bulunmasını istemesiyle başlıyor. Agah Karaçay’ın Amerika’dan dönen oğlu Cenk’e Ozan Dolunay’ın hayat vereceği dizideki Seher rolü için Başak Köklükaya’nın da imza aşamasında olduğu öğrenildi. Sürükleyici hikayesiyle dikkat çeken projenin cast çalışmaları devam ediyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.