Fi dizisinin çekimleri 15 Eylül’de başlıyor

Ünlü oyuncunu Ozan Güven’in, Arif V 216’daki sahneleri tamamladı.

Bu yıl çok yoğun bir tempoda çalışan Ozan Güven, dün itibariyle Arif V 216 filmindeki çekimlerini tamamladı. Cem Yılmaz, sosyal medyadan yol arkadaşına teşekkür etti ve “Evet, 14 yılın sonunda 216 yine son karesini çekti ve tekrar buluşmak üzere limandan ayrıldı. Ellerine sağlık Ozan Güven”, mesajını yayınladı. Cem Yılmaz bu yorumuyla uzay konseptli filmlerine devam edeceğinin de sinyalini verdi.

Öte yandan filmde kendisini canlandıran Yeşilçam’ın duayen ismi Ediz Hun’un sahneleri de geçen günlerde Ümraniye Platoları’nda çekildi. Ozan Güven ve Cem Yılmaz usta oyuncuyla yemek molasında hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ozan Güven’in, ‘Can Manay’ karakterine hayat verdiği ‘Fi’ dizisinin çekimlerine ise 15 Eylül itibariyle başlayacağı öğrenildi. ‘Kardeşim Benim 2’ filmini tamamlayan Mert Baykal’ın yönettiği dizi, aynı oyuncu ekibiyle yoluna devam edecek.

Arif V 216 için saçlarını kazıtan Ozan Güven, dizi çekimlerinde yurtdışından getirilen özel perukla kamera karşısına geçecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.