Feridun Düzağaç “Başka” ile konserlerine devam ediyor

Önümüzdeki sene sanat hayatının 20.yılını kutlayacak olan Türkiye’nin en değerli müzisyenlerinden Feridun Düzağaç, kariyerinin 9. stüdyo albümü “Başka” ile konserlerine devam ediyor.

iTunes ve müzik yazarları tarafından “Yılın En İyi Rock Albümü” seçilen “Başka” Albüm konserleri hız kesmeden 26 Ocak Salı Günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde devam edecek. İstanbul Avrupa Yakası’nda sevenleri ile bir araya gelecek olan sanatçı Anadolu Yakası’nda bulunan dinleyicileri için bu sefer de 2 Şubat’ta Kadıköy Sahne’de olacak.

Sevgililer Günü’nde sahneye en çok yakışan sanatçılardan biri olan Düzağaç, 14 Şubat’ta Ankara Akasya AVM’de hem sevgilileri birbirine bir kez daha aşık edecek hem de “Aşkın E Hali” ni anlatacak. 20 Şubat’ta Garajistanbul’da dinleyicileri ile yeni şarkılarını söyleyerken hep bir ağızdan da “Ben kısaca FD” dedirtecek.

İstanbul’da yeterince konser verdik biraz da şehir dışında olalım diyen Düzağaç 27 Şubat’ta İzmir Event Hall ‘da “İçimden Şehirler Geçiyor” diyerek sonraki konserleri için “Beni Unutma” diyecek.

Sony Music etiketi ile Ekim ayında yayınlanan ‘Başka ‘ albümünün şimdiden klasikleşen ve yılların eskitemediği FD şarkılarını kaçırmak istemiyorsanız siz de yerinizi ayırtmayı unutmayın!

KONSERLER:

1. 26 Ocak Salı – İstanbul Zorlu Performans Sanatları Merkezi

2. 2 Şubat – İstanbul Kadıköy Sahne

3. 12 Şubat – İstanbul Moi Sahne

4. 14 Şubat –Ankara Akasya Avm

5. 20 Şubat – İstanbul Garajistanbul

6. 27 Şubat – İzmir Event Hall

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.