Ferhat ile Şirin’de beklenti büyük

Tolga Sarıtaş, Leyla Tanlar ve Cansu Dere’nin başrollerini paylaştığı Ferhat ile Şirin dizisinin tanıtımı yayınmıştı.

Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Ferhat ile Şirin dizisinin ilk tanıtımı geçtiğimiz gün yayınlanmıştı. Fragmanın yayınlanmasından sonra sosyal medyada bir çok kullanıcı dizi ile ilgili yorum yaptı.

Beklenti büyük

Yakın zaman sonra yayınlanacak ilk bölüm dizinin kaderini belirleyecek. Dizinin yayın günü de reytingler açısından oldukça önemli. Çukur, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kuruluş Osman gibi dizilerle aynı güne denk gelmemesi Ferhat ile Şirin dizisinin yararına olacak.

Başrollerinde Leyla Tanlar, Tolga Sarıtaş ve Cansu Dere gibi isimlerin rol aldığı dizinin kadrosunda Yıldıray Şahinler, Ushan Çakır, Emel Çölgeçen, Şehsuvar Aktaş Yücesoy gibi ünlü oyuncular da yer alıyor.

Dizinin konusu ne?

Çok yakında Fox TV’de yayınlanacak olan Ferhat ile Şirin dizisinin hikayesi de izleyiciyi kendisine çekecek cinsten. Dizi, dillere destan Ferhat ile Şirin aşkını modern zamanda izleyiciye aktarırken nefret, ihanet ve intikam duygularını da bünyesinde barındıracak.

Tolga Sarıtaş ve Cansu Dere’yi buluşturan Ferhat ile Şirin’in ilk fragmanı yayınlandı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.