Ferhat Göçer’in oynadığı müzikli oyun “Aldırma Gönül’’ İstanbullularla buluşuyor

Ferhat Göçer’in tek kişilik gösterisi ‘’Sabahattin Ali Aldırma Gönül’’ bir buçuk sene sonra ilk kez İstanbullularla buluşuyor.

Ferhat Göçer’in tek kişilik gösterisi ‘’Sabahattin Ali Aldırma Gönül’’ kaldığı yerden devam ediyor.

Ünlü yazar Sabahattin Ali’nin hayatının sergilendiği “Aldırma Gönül”ün bir buçuk sene sonra ilk kez 25 Eylül Cumartesi saat 21.000’de İstanbullularla buluşuyor. Pandemi sonrası ilk kez temmuz ayında Bodrum ve Çeşme’de sahnelenen oyun, İstanbulluları Vadi İstanbul Açıkhava Sahnesi’nde ağırlayacak.

blank
Ferhat Göçer

Ferhat Göçer ”Sabahattin Ali Aldırma Gönül, günümüze göndermeler yapan bir hikaye. Ben yeniden sahnede olduğum için çok heyecanlıyım. Tüm İstanbulluları bekliyorum ’’ dedi.

Haldun Çubukçu’nun senaryosunu yazdığı, Ezel Akay’ın yönettiği, Ferhat Göçer’in oynadığı müzikli oyun “ Aldırma Gönül’’ gösterilerine devam edecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.