Ferhat Göçer’in “Anadolu Aryaları” konserleri başlıyor

Ferhat Göçer’in Anadolu Aryaları projesinin ilk konserlerinin tarihleri açıklandı. Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası ile birlikte sahne alacak olan sanatçı; 12 Temmuz’da Bodrum Antik Tiyatro, 14 Temmuz’da Çeşme Açıkhava ve 19 Temmuz’da Antalya Expo sahnesinde sevenleriyle buluşacak.

Uzun zamandır üzerinde çalışılan ve yüzlerce kişinin büyük bir emek harcadığı Ferhat Göçer’in Anadolu Aryaları projesi kapsamında “Seyyah Olup Şu Alemi Gezerim” “Karadır Kaşların” ve “Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme” “Yüce Dağ Başında Yanar Bir Işık” türkülerine Ercan Şencan yönetmenliğinde klip de çekildi. Kıbrıs’ın saklı kalmış cennet köşelerinde çekilen ve Ferhat Göçer youtube hesabından paylaşılan klipler doğa harikası görüntüleriyle de dikkat çekiyor.

Projenin ilk ayağının gerçekleşeceği 12 Temmuz Bodrum Antik Tiyatro konseri için büyük bir heyecan yaşayan Ferhat Göçer “Anadolu Aryaları” projesinin sanat kariyerinde çok önemli ve çok özel bir yere sahip olduğunu belirtti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.