gazetemag tv

Ferhat Göçer’den “Sabahattin Ali Şarkıları”

Her biri kendi dönemlerine damgasını vurmuş ölümsüz Sabahattin Ali şarkıları Selim Öztürk’ün aranjörlüğünde Ferhat Göçer’le yeniden hayat buldu.

“Sabahattin Ali Aldırma Gönül” isimli tek kişilik gösterisiyle çok beğenilen ve böylece tiyatro oyunculuğuna adım atan Ferhat Göçer, sahnede seslendirdiği en özel Sabahattin Ali şarkılarını bir albümle de taçlandırdı.

Poll Production etiketiyle hem fiziki hem de dijital olarak tüm müzik marketlerdeki ve dijital platformlardaki yerini alan “Sabahattin Ali Şarkıları” albümünün yepyeni düzenlemelerini de başarılı müzik adamı Selim Öztürk yaptı.

blank

Aldırma Gönül, Geçmiyor Günler, Dağlar, Ben Gene Sana Vurgunum, Melankoli, Çocuklar Gibi, Yetmez Mi, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Göklerde Kartal Gibiydim ve Leylim Ley gibi en özel 10 Sabahattin Ali şarkısının yer aldığı albümde, 4 şarkının bestesi Ferhat Göçer tarafından yeniden yapıldı.

Albümün çıkış şarkısı olarak belirlenen “Aldırma Gönül” parçasına çekilen performans klibi önümüzdeki günlerde tüm sosyal medya platformlarındaki yerini alacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.