gazetemag tv

Ferhat Göçer’den Ömür Gedik’in cinsel içerikli açıklamasına cevap!

Ünlü müzisyen Ferhat Göçer BloombergHT’de haftaiçi her akşam yayınlanan Yapımcılığını Mahperi Altun Uçar ve Şafak Bakkalbaşıoğlu’nun üstlendiği “Aslı Şafak’la İşin Aslı” programına konuk oldu.

Aslı Şafak’ın “Et yer misin?” Sorusuna verdiği cevap ise gündemi değiştirdi.

ÖMÜR GEDİK’İN “ET YEMEK İKTİDARSIZLIĞA SEBEP OLUR” AÇIKLAMASINA SEVGİLİSİ FERHAT GÖÇER’DEN OLAY KARŞILIK

Ömür Gedik geçtiğimiz hafta sosyal medyadan yaptığı cinsel içerikli paylaşımiyla gündeme oturmustu. Gedik, “Et yemek iktidarsızlığa neden olur. Vegan olun” diyerek dikkatleri üzerine çekmisti. Ferhat Göçer’in konuyla ilgili açıklaması ise merak konusu olmuştu.

blank
Aslı Şafak – Ferhat Göçer

“ETSİZ SOFRAYA OTURMAM”

Aslı Safak’ın “Et yer misin?” Sorusu karşısında kendini tutamayıp kahkaha atan Ferhat Göçer, ardından “Etçi bir insanım. Et olmayan yemeğe yemek demem” diyerek şaşırttı.

Ömür Gedik’in yaptığı seks paylaşımına yorum yağdı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.