Ferhat Göçer’den kendisine sitem eden kızı Yağmur’a mesaj

Ferhat Göçer, 19 yıl önce boşandığı ilk eşinden olan kızı Yağmur Göçer’in sitem dolu mesajına cevap verdi. Göçer, yazdığı mesajla kızıyla arasındaki buzları eritmek istiyor ama şimdilik işi zor gibi görünüyor!

“Bir kız çocuğunun haykırışı” notunu taşıyan açıklamada 21 yaşındaki Yağmur, babası Ferhat Göçer’e, “Af dilemek için sakın gelme. Benden çaldığın her gün için davacıyım senden” ifadelerini kullandı.

Kızının bu sitemi üzerine Ferhat Göçer şu açıklamayı yaptı:

“Yağmur benim kızım… 2 çocuğumdan biri… 2 canım var, o diğer yarısı… 21 yaşında ve bugüne kadar yaşadığımız her şey,tüm çabalarım, üzüntülerim, gerçekler, çaresizliklerim onun iyiliği adına bende saklıdır… Evim onun evidir… İstediğinde baba ocağı onun yuvasıdır…”

Yağmur Göçer’den babası Ferhat Göçer’e: Af dilemek için sakın gelme

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.