Ferhat Göçer’den Harbiye’de muhteşem konser

Ferhat Göçer, organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği Turkcell Yıldızlı Geceler sahnesinde sevenleriyle buluştu. Aşk şarkılarının en sevilen yorumcularından biri olan Göçer’in Harbiye konserinde beş bin kişi, beş bin farklı kalp, romantik şarkılar ile birlikte adeta aşka gelerek bir oldu.

gazetemag.com-ferhat-gocer

Repertuar “İçinden Geldiği Gibi”

Gecede, repertuarı akışına bırakarak, bir listeye bağlı kalmadan sahne alan sanatçı, hit olmuş en güzel aşk şarkılarının yanı sıra Türkiye’de ve dünyada aşkı en güzel anlatan besteleri seslendirdi. 16 senedir aralıksız her sene Harbiye’de sevenleri ile buluşan Göçer unutulmaz bir geceye daha imza attı.

gazetemag.com-ferhat buray

Avustralya’dan Sonra Harbiye’de Buluştular

Ferhat Göçer’in “Türkiye’nin en özel, en güzel kalemlerinden birini çağırıyorum, pabucumuzu dama atan, çok güzel işler yapan arkadaşlarımızdan biri” diyerek sahneye davet ettiği genç şarkıcı Buray ile birlikte “Sen Sevda mısın?” “Unutmuş Çoktan” da düet yaptılar. İlk kez Avustralya’da birlikte sahne alan popun kralı ve popun prensi, yıllar sonra Harbiye’de buluşmuş oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.