Ferhat Göçer, Zeki Müren sahnesinde

Ferhat Göçer, bayramı Kıbrıs Elexus Otel’de Zeki Müren sahnesinde kutlarken, bütün şarkılarını 2000 kişiyle birlikte ve büyük bir coşkuyla söyledi. Konsere olan yoğun ilginin yanı sıra, bir çok kişinin sahne önünde oturma ısrarı da olunca, organizatörlerin aklına Zeki Müren geldi. Çareyi, sahneyi T şeklindeki Zeki Müren sahnesine çevirerek bulan ekip, normalde 4 VİP masa kurabiliyorken, bu sayede masa sayısını 12’ye kadar çıkartabildiler.

Üzerinde bulunduğu sahnenin Zeki Müren’in icadı olduğunu söyleyen Göçer “T sahnesinde daha çok izleyiciye ulaşabilmek mümkün. Bu sahne tasarımı, Zeki Müren’in dehasını ve zekasını gösteren bir buluş, şu an ben de bu sahnede yer almaktan dolayı çok mutluyum” dedi. 2000 kişiyi sahnenin önüne davet eden Göçer, adeta seyircisiyle el ele şarkılarını seslendirdi.

Yaklaşık 3 saat sahnede kalan Ferhat Göçer’in bayram mesajı ise “Birlik, beraberlik, huzur içerisinde herkesin kardeşçe yaşadığı güzel bayramlarda buluşmak üzere, nice bayramlar diliyorum” oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.