Ferhat Göçer, süper kahramanları canlandırmaya devam ediyor

Ferhat Göçer, yeni single çalışması İçimdeki Hazine’yi 2019 yılının ilk günlerinde sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Göçer’in, yeni parçasına çektiği klipte sanatçıya gelecekten gelen yaşlanmış hali eşlik etti. Beyaz saçları ve sakalıyla, elindeki bastonuyla İstanbul sokaklarında dolaşan Göçer’i görenler tanımakta zorlanırken, sanatçı kliplerinde süper kahramanlara hayat vermeye devam etti.

“Hikayesiz Klip Çekmeyeceğim”

Ferhat Göçer “Hikayesiz klip çekmeyeceğimi söylemiştim, yeni şarkımda da Ferhat McFly karşınızda olacak.” dedi. Son iki klibinde önce Eros’a, ardından Robin Hood’a göndermede bulunan sanatçı “Ferhat McFly’dan sonra da sırada Ayran Man olacak ” dedi.

Söz ve müziğin Ferhat Göçer’e ait olduğu İçimdeki Hazine’nin klibinin yönetmenliğini ise Ercan Şencan üstlendi. Ferhat Göçer’in zamanda yolculuğun sırlarını teslim etmek üzere gelecekten gelen haliyle karşılaştığı hikayesiyle dikkat çeken klip 04 Ocak 2019’da yayında olacak. Bu kliple birlikte yeni yılının ilk günlerinde, Ferhat Göçer 2049 yılından sevenlerine merhaba diyecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.