Ferhat Göçer: En son 7 yıl önce ameliyathaneye girdim

Ferhat Göçer, Bambaşka Sohbetler’de Ceyda Düvenci’nin konuğu oldu. Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği Bambaşka Sohbetler’de Ferhat Göçer, bambaşka sohbetlere imza attı…

AMELİYATHANEYE EN SON 7 YIL ÖNCE GİRDİM
Ferhat Göçer, “Cerrah olmayı seviyordum ama müzisyenlik ağır bastı” dediği duygularını şöyle anlattı: “En son 7 yıl önce ameliyathaneye girdim. Cerrah olmayı seviyordum ama müzisyenlik ağır bastı. Yaşım geldiğinde emekli olmayı tercih ettim. 25 yılın 17 senesinde doktorluk yaptım” dedi.

blank

EVDE 12 KEDİYLE YAŞIYORUZ
Ferhat Göçer, “Evde 12 kediyle yaşıyoruz. 3 köpeğimizi kaybettik, Ömür şimdi köpek için beni zorluyor, Labrador bir oğlum vardı, onun vefatından sonra yeniden köpek istemiyorum… Kedi ve köpeğin sevgisi tabii ki kıyaslanmaz ama, köpekle başka bir bağınız var” dedi.

OĞLUMUN ANNESİNE MİNNETTARIM
Ferhat Göçer, oğlu Can’ın dünyanın en iyi 10 üniversitesinden birini kazandığını belirterek, oğlunun Londra Lucille Üniversitesi’nde de ekonomi bölümünde okuduğunu söyledi. Göçer: “İyi bir annenin, bir evlat yetiştiren annenin, bana hayattaki en büyük hediyesi. Minnettarım annesine. 1 ay ayaklarım yere basmadı, üniversitenin haberini alınca. Londra’nın göbeğinde harika bir okul” diyerek, oğlunun eğitimiyle duyduğu gururu Ceyda Düvenci ile paylaştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.