Ferhat Göçer, dünyanın en saygın salonunda konser verecek

Ferhat Göçer, dünyanın en saygın salonlarından biri olan Concertgebouw Sessions’da konser verecek. 29 Kasım’da Hollanda’nın Amsterdam şehrinde sahne alacak olan sanatçı büyük bir heyecan ve gururla yola çıktı.

Sarah Vaughan, Ella Fitzgerald, Miles Davis ve Louis Armstrong gibi efsanelerin, Frank Zappa, The Doors ve The Eagles gibi pop yıldızları ve grupların sahne aldığı 1888 yılında açılışı gerçekleşen, turistlerin en çok ziyaret ettiği mekanların başında gelen salonda Ferhat Göçer’de pop ve klasik müziği harmanlayarak muhteşem bir konser vermeye hazırlanıyor.

blank

Concertgebouw Sessions resmi sitesinde ise Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından biri olan Ferhat Göçer pop ve klasik müziği bir araya getiriyor diye anons geçilirken, Göçer’in konser öncesi yapılan provalarda çekilen Cennet şarkısının akustik performansına da yer veriliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.