YouTube / gazetemag tv

Ferhat Göçer: Ben kızımı çok seviyorum

Şarkıcı Ferhat Göçer Kıbrıs Lord’s Palace Hotel’de ki konseri sonrası bir süredir tartışmalı olduğu kızı Yağmur Göçer’in yanına koştu.

Cumartesi gecesi Girne’de ki Lord’s Palace Hotel’de sahne alan Göçer, misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Yaklaşık üç saat sahnede kalan şarkıcı eski ve yeni şarkılarından oluşan repertuarıyla dinleyicilerinin kulaklarının pasını sildi. Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Ferhat Göçer kızı Yağmur ile aralarında geçen tartışmayla ilgili ilk kez konuştu.

Basın mensuplarının soruları üzerine şarkıcı,” Benim iki evladım var. Onlarla aramızda her zaman tartışmalar olabilir ancak küslük olmaz. Daha önce sosyal medya hesabımdan bir açıklama yapmıştım fakat size ek olarak şunu söyleyebilirim. Konser sonrası yani yarın kızımın yanına gideceğim ve sorunlarımızı baba-kız konuşup halledeceğiz. Ben kızımı çok seviyorum” Şeklinde konuştu.

Ferhat Göçer’in kızı canlı yayında gözyaşlarına hakim olamadı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.