Fenomen dizi “The Walking Dead” final sezonuyla geliyor

Tüm dünyada milyonlarca hayranı tarafından heyecanla izlenen fenomen dizi “The Walking Dead”, 5 Ekim Pazartesi günü saat 21.30’da merakla beklenen 10. sezon finaliyle FX ekranlarında.

2021’in başında ise dizinin yeni altı bölümü daha izleyiciyle buluşacak. Tüm yeni bölümler Amerika yayınından hemen sonra sadece FX’te yer alacak.

Ekran yolculuğunda 10 yılı geride bırakan fenomen dizi “The Walking Dead” 10. sezonunun heyecanla beklenen final bölümüyle 5 Ekim Pazartesi günü saat 21.30’da FX ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Korku, gerilim ve mücadelenin bir arada olduğu “The Walking Dead”, 10. Sezon final bölümüyle Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneği ile uzun bekleyişin ardından 5 Ekim Pazartesi saat 21.30’da sadece FX ekranlarında.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.