Fenerbahçe’nin yıldızı Mehmet Topal’dan Lösemili çocuklara sürpriz doğum günü partisi

Milli Takım ve Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Mehmet Topal, lösemili çocuklar için doğum günü organizasyonu düzenlendi. LÖSEV, lösemi tedavisi devam eden ve tedavisi tamamlanan çocuklar için her ay doğum günü partisi geleneğini başlattı. Vakfın Levent’deki yeni hizmet binasında gerçekleştirilen etkinliğin ilki, Mehmet Topal ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Vakfa ait kış bahçesinde gerçekleştirilen kutlamaya ünlü komedyen Yavuz Seçkin, eski milli basketbolcu ve Türkiye Basketbol Federasyonu menajeri Kerem Tunçeri, Emine Ün ve eşi Tolga Karakaş da katıldı. Doğum günü partisi için çocuklara sürpriz yapan sanatçı Deha Bilimliler ise miniklerin istedikleri şarkıları seslendirerek onlara eğlenceli anlar yaşattı..

losev1

Topal, çocuklara FB Store’dan hazırlattığı hediyelerle sürpriz yaptı. LÖSEV Bölge Koordinatörü Zuhal Ön, yaptığı kısa konuşmada, Mehmet Topal’a teşekkür ederek, “Her ay doğan çocuklarımız için yapacağımız doğum günü organizasyonlarını gelenekselleştireceğiz, bu geleneğinizim ilkini böylesi güzel bir organizasyonla gerçekleştirdiğiniz için size ve kıymetli eşiniz Selda Topal’a tüm çocuklarımız adına teşekkür ediyoruz, onlara en unutulmaz doğum günü partisi oldu” dedi.

mehmet-topal-losev

MİNİK EMİN KAAN ‘DOMBIRA’ İSTEDİ

Yaptığı espriler ve taklitler çocukları kahkaha krizine sokan Yavuz Seçkin’in ardından sanatçı Deha Bilimlier şarkılarıyla coşkulu anlar yaşattı. Sırayla tüm çocukların istediği şarkıları seslendiren sanatçı Deha Bilimliler, en ilginç isteği ise 4 yaşındaki lösemi hastası Emin Kaan Şeneloğlu’ndan aldı. Emin Kaan, sanatçı Deha’ya, “Recep Tayyip Erdoğan şarkısı istiyorum” dedi. İlk etapta hangi şarkının istendiğini anlayamayan Deha, “Beraber Yürüdük Biz Yollarda’ şarkısını mı istiyorsun?” diye sordu. Verdiği cevap hiç değişmeyen minik Emin Kaan, “Recep Tayyip Erdoğan şarkısı, hani babamla arabada hep dinliyoruz ya, işte o” dedi. Deha’nın imdadına miniğin annesi yetişip, “Emin’in en sevdiği şarkı Dombıra” dedi. Bunun üzerine partiye katılanlar hep birlikte “Dombıra” şarkısını söyledi o anlarda minik Emin Kaan’ın yüzüne yansıyan sevinç görülmeye değerdi .

EMİNE ÜN VE EŞİNDEN ÇOCUKLARA SÜRPRİZ HEDİYELER..

Eşi Tolga Karakaş ile birlikte partiye katılan Emine Ün de tüm çocuklar için hazırladıkları hediyeleri armağan etti, hepsiyle yakından ilgilendi, hatta bazılarını elleriyle besledi.
Basketbolcu olmak isteyen çocuklar ise Kerem Tunçeri’yi yakın markaja aldı.Bu ilgiyi karşılıksız bırakmayan Tunçeri ise; çocuklarla sohbet edip, bol bol selfie çektirdi. LÖSEV Marmara Bölge Koordinatörü Zuhal Ön’den çocuklarla ilgili bilgi alan Tunçeri, bir doğum günü organizasyonuna da kendisinin ev sahipliği yapmasından mutlu olacağını belirtti.

MEHMETHAN’IN DA YAŞGÜNÜ KUTLADI

Partide Topal Ailesi’nin 5 yaşına basan oğlu Metmethan için de sevdiği karakterden yapılmış pasta ile sürpriz yapıldı. Vakfın üst katında yer alan bez bebek yapım atölyesinde yılbaşı alışverişi için kel bebek yapan Yavuz Seçkin kahkahalara neden oldu. Yaptığı kel bebeği satın alarak, Mehmethan Topal’a hediye eden Seçkin, “5. Yaşının anısına bu bebeğe baktıkça beni hatırla” diye espri yaptı..

mehmet-topal

selda-topal

selda-topal1

selda-topal2

selda-topal4

selda-mehmethan-mehmet-topal

selda-topal

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.