Fenerbahçe’de Jorge Jesus’tan tanışma toplantısı

Fenerbahçe’nin yeni Teknik Direktörü Jorge Jesus antrenman öncesi takımla bir toplantı yaptı ve “Kazanmak, her gün şampiyon olmak için çalıştığını bilmektir” ifadelerini kullandı.

İSTANBUL (İGFA) – Fenerbahçe, 2022-23 sezonun ilk antrenmanını sabah saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptı. Portekizli Teknik Direktör Jorge Jesus yönetiminde gerçekleştirilen ilk idmanda yeni transfer Lincoln Henrique de yer aldı.

Salonda dayanıklılık ve kuvvet çalışması yapan oyuncular ardından 2 gruba ayrılıp, YoYo testinden geçtiler. İlk bölümü basına açık gerçekleştirilen antrenman sahada 2 grup halinde yapılan top kapma ve pas çalışması ile devam etti. İdman, dar alanda yapılan çift kale maçla noktalandı.

blank

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarına yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.

blank

Öte yandan futbolcularla antrenman öncesinde bir tanışma toplantısı gerçekleştiren Jesus, “İlk zamanlar birbirimizi tanıma dönemi. Adaptasyon dönemi. Zamanla birbirimizi daha iyi tanıyacağız” diyerek oyuncuları motive ederken, deneyimli çalıştırıcı hem fiziksel hem de mental olarak güçlü bir takım kurmayı hedeflediklerini söyledi.

blankblank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.