Fenerbahçe ve Arsenal’in eski yıldızı Andre Santos, Türk bayrağıyla yürüdü

Fenerbahçe ve Arsenal’in Brezilyalı eski futbolcusu Andre dos Santos, Bolu’da Türk bayrağını omzuna asarak yürüdü. Bolu’da binlerce kişi belediye meydanında milli iradeye sahip çıkarken, Boluspor Takımı da yürüyüşe katıldı. Fenerbahçe ve Arsenal’in Brezilyalı eski oyuncusu Andre dos Santos, Türk bayrağını omzuna asarak yürüdü.

Boluspor Futbol Takımı, Bolu’da düzenlenen milli iradeye saygı yürüyüşüne tam kadro katıldı. Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, çok sayıda yönetici, Boluspor Teknik Direktörü Fuat Çapa ve futbolcularla birlikte İzzet Baysal Caddesi boyunca yürüdüler.

Boluspor’un yabancı yıldızı eski Fenerbahçeli oyuncu Andre dos Santos da Türk bayrağını omzuna asarak yürüyşe katılan vatandaşlarla yan yana yürüdü. Dos Santos, yanına gelen vatandaşlarla selfie çekti ve Brezilya’da bulunan ailesine telefonla canlı yayın yaptı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.