Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un TV rekoru

Ali Koç’un FB TV’de ve Fenerbahçe’nin YouTube kanalında yayınlanan ‘Camiaya Sesleniş’ programında 43 firmanın reklamı yayınlandı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un katılımıyla önceki akşam FB TV’de yayınlanan ‘Camiaya Sesleniş’ programı, kulüp tarihinde bir rekora sahne oldu.

Yaklaşık 3 saat süren program süresince 7 ayrı reklam kuşağında toplam 35 dakika reklam yayınlandı.

ING Bank’ın program önü, reklam araları ve sonuna sponsor olduğu ‘Camiaya Sesleniş’ için 43 ayrı firmadan reklam alındı.

Kulübün Youtube kanalından da yayınlanan programda reklam o kadar fazlaydı ki Ali Koç, sunucu Can Gebetaş’a sık sık ‘Gene mi reklama gidiyoruz?” diye espriliyle karışık takıldı.

Youtube reklamlarıyla birlikte program süresince yayınlanan reklamlardan yaklaşık 250 bin dolar (1 milyon 3542 bin TL) gelir elde edildi.

Bu arada Fenerbahçe’nin YouTube kanalı da bu program sayesinde yüzbinlerce abone kazanıp toplamda 334 bine ulaştı ve Beşiktaş’ı geçti (251 bin).

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.