‘Fatmagül’ün Suçu Ne’ Kanal D’ye bir ödül daha kazandırdı

“Yüksek katma değerli ihracatı teşvik etmek” amacıyla Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği (TET)’in, 2015 yılı sonuna kadar olan dönemde, yurtdışından en fazla ihracat geliri kazandıran yayınları ödüllendirdiği ödül töreni, 15 Nisan Cuma akşamı Hyatt Regency Otel Ataköy’de gerçekleştirildi.

2015 yılında, yurtdışından en çok döviz kazandıran ve ödül almaya hak kazanan üç diziden bir tanesi, Kanal D ekranlarından yayınlanan ve dağıtımını da Kanal D’nin üstlendiği ve Ay Yapım’ın yapımcısı olduğu ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’ isimli dizi oldu.

Kanal D Genel Müdürü Barış Tünay ve ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’ dizisinin yapımcısı Kerem Çatay gecede ödüllerini aldı.

Barış Tünay yaptığı konuşmada Kanal D ekranında yayınlanan dizilerin tam 136 ülkeye satıldığını ve neredeyse dünya haritasında eksik yer kalmadığını dile getirirken bu başarıda büyük payı olan “küçük dev” diye tanımladığı Kanal D Dış Alımlar ve Dizi Satış Direktörü Özlem Özsümbül’e teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

TET in ödül töreninde, 2015 yılında en çok döviz kazandıran ve ödül alan diğer diziler, ATV ekranlarından yayınlanan ‘Kara Para Aşk’ ve Fox ‘da yayınlanan ‘Karagül ‘ isimli diziler oldu.

fatmagul

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.